#

Fenomen NANOwody NANTESNanolaboratory Nanets jest producentem innowacyjnych kosmetyków, laureatem wielu prestiżowych nagród na arenie międzynarodowej. 

Woda stanowi podstawową substancję życiową.

Organizm ludzki nawet w 70% składa się z wody. Woda jest także podstawą pielęgnacji skóry. Nawilżenie to sekret urody, młodości oraz promiennego wyglądu. Niezależnie od typu cery, jej stanu, czy wieku odpowiednia dostępność wody warunkuje zdrowy wygląd i prawidłowe funkcjonowanie skóry.

Postęp cywilizacyjny doprowadził jednak do zmiany struktury wody. Tylko w nielicznych  miejscach na Ziemi woda występuje w swojej postaci pierwotnej. W zdecydowanej większości cząsteczki wody łącza się ze sobą w różnej wielkości skupiska, czyli tzw. klastry.

Struktury te ze względu na znaczne rozmiary nie nawilżają efektywnie komórek skóry.

NANOAQUA fenomen NANOwody NANTES

Wieloletnie badania prowadzone przez międzynarodowy zespół naukowców pozwoliły na odwrócenie procesu powstawania klastrów. W wyniku poddania wody działaniu rezonansu niskotemperaturowej plazmy przywracana jest jej pierwotna forma, występująca w przyrodzie przed tysiącami lat. Ta innowacyjna technologia pozwala na rozbicie klastrów do pojedynczych cząsteczek H20, zwanych nanowodą. Nanowoda cechuje się ogromną zdolnością penetracji, która zapewnia nawilżanie głębszych warstw naskórka. 

Nośnik substancji aktywnych

NANOwoda NANTES jest również doskonałym nośnikiem substancji aktywnych zawartych w innowacyjnych preparatach kosmetycznych Nantes, stąd ich skuteczność i efektywność działania. 

Co nowego w NANTES?

Ubezpieczenie O...
Ubezpieczenie OC dla bran...
Polecamy Ubezpieczenie OC dla branży kosmetycznej Firma..
Posted on 11 maja 2015
NANTES na LNE!
NANTES na LNE!
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na..
Posted on
Wachnowski z Na...
Wachnowski z Nantesem w T...
7 grudnia na scenie Studia im. Agnieszki..
Posted on 14 grudnia 2014
Do zobaczenia j...
Do zobaczenia już jutro ...
Zapraszamy na nasze stoisko nr 89! Czekamy..
Posted on 14 listopada 2014

Archiwalne wpisy